Aladyn

Aladyn Cały Film Online

May. 22, 2019USA128 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 Głosy

Aladyn online

Aladyn to amerykański film akcji z 2019 roku. Jest on zmodyfikowaną wersją animacji z 1992 roku o tej samej nazwie i oparty na historii Aladdina i Magicznej lampy z Księgi Tysiąca i Jednej Nocy.
Aladyn jest dobrodusznym chłopcem z ulicy, który spotyka księżniczkę Jasmine, piękną córkę sułtana Agrabah. Gdy Alladyn odwiedza jej egzotyczny pałac, natrafia na z pewnością magiczną lampę naftową, która uwalnia potężnego, mądrego dżina. Aladyn i dżin nawiązują przyjaźń, w związku z czym muszą podjąć niebezpieczną misję. Niewątpliwie muszą powstrzymać złego czarnoksiężnika Jafara przed obaleniem królestwa młodej Jasmine.

Aladyn cały film opowiada o sympatycznym złodzieju żyjącym na ulicach sułtaństwa Agrabah. Pewnego dnia wędrując po ulicach, Aladyn dostrzega piękną dziewczynę, która wpada w kłopoty po tym, jak rozdaje dzieciom chleb za darmo. Aladyn przybywa jej na ratunek, po czym zaczyna ścigać ich Straż Królewska. Z doświadczeniem chłopaka ucieczka nie zajmuje im wiele czasu, a Aladyn zabiera dziewczynę na herbatę w swoje ulubione miejsce. W związku z tym dziewczyna przedstawia się jako Dalia - służąca księżniczki Agryby. Gdy na miejscu pojawia się jednak kolejny zalotnik, niewątpliwie prawda musi wyjść na jaw. Dalia jest księżniczką Jasmine, a to przybrane imię należy jej służącej i najlepszej przyjaciółki. Tymczasem zaufany doradca sułtana, Jafar, planuje obalić obecną władzę przy użyciu magicznej lampy.

Gdzie obejrzeć Alladyn

Przede wszystkim jednym z najlepszych miejsc do obejrzenia filmu Aladyn jest nasza strona. Na szczególną prośbę użytkowników udostępniamy jedną z najchętniej oglądanych produkcji ostatnich lat! Czy jest ktoś, kto nie pamięta bajki o Aladynie? Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy wzbudzają w większości z nas sentymentalne odczucia, a Aladyn online jest doskonałą formą która stara się przenieść tą wzruszającą historię na ekrany dzisiejszego kina.

Pewnego wieczoru, po odrzuceniu oświadczyn księcia Andersa, Jasmine jest niespodziewanie odwiedzona przez Aladyna. Przybywa on, by zwrócić bransoletkę jej matki, którą ukradł Abu – małpa i przyjaciel złodziejaszka. W rezultacie wciąż myśli, że to Dalia i zostawia ją z obietnicą, że znów się spotkają. Zostaje jednak złapany przez strażników królewskich. Jafar podejrzewa, że tylko Aladyn może zdobyć magiczną lampę, manipuluje nim więc – oferuje bogactwo i rękę ukochanej księżniczki w zamian za pomoc w zdobyciu upragnionego przedmiotu. Aladyn cały film to wspaniała historia o miłości, której bohaterowie spełniają swoich marzeń wbrew wszelkim przeciwnościom losu. Niezmienną wartość, która wynika z opowieści niewątpliwie zrozumieją tak dorośli, jak i dzieci.

Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Tytuł Aladdin
IMDb Ranking 7.0 211,943 głosy
TMDb Rating 7.1 6,489 głosy
Udostępnij0

Aladyn cały film Aladyn 720p Gdzie obejrzeć Aladyn Aladyn online Aladyn ekino Aladyn zalukaj Aladyn vod Aladyn Full HD Aladyn cda

Tytuły, które mogą cię zainteresować

Świry
Nostalgia anioła
Driven
Nieznośny pan Darcy
Śmieszny ślub
Uncle Peckerhead
Ostatnie pięć lat
Wymarzeni
Król Skorpion
Weselne przeznaczenie
Klopsiki Kontratakują
Fujary na tropie

Zostaw Komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

Właśnie zarejestrował się użytkownik Kuba57
i zaczął oglądać film: 365dni. Życzymy miłego oglądania.