What's happening?

Aktualnie ogląda: 311 osób
Aladyn

Aladyn CDA

2019USA128 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 Głosy

Aladyn online

Aladyn to amerykański film akcji z 2019 roku. Jest on zmodyfikowaną wersją animacji z 1992 roku o tej samej nazwie i oparty na historii Aladdina i Magicznej lampy z Księgi Tysiąca i Jednej Nocy.
Aladyn jest dobrodusznym chłopcem z ulicy, który spotyka księżniczkę Jasmine, piękną córkę sułtana Agrabah. Gdy Alladyn odwiedza jej egzotyczny pałac, natrafia na z pewnością magiczną lampę naftową, która uwalnia potężnego, mądrego dżina. Aladyn i dżin nawiązują przyjaźń, w związku z czym muszą podjąć niebezpieczną misję. Niewątpliwie muszą powstrzymać złego czarnoksiężnika Jafara przed obaleniem królestwa młodej Jasmine.

Aladyn cały film opowiada o sympatycznym złodzieju żyjącym na ulicach sułtaństwa Agrabah. Pewnego dnia wędrując po ulicach, Aladyn dostrzega piękną dziewczynę, która wpada w kłopoty po tym, jak rozdaje dzieciom chleb za darmo. Aladyn przybywa jej na ratunek, po czym zaczyna ścigać ich Straż Królewska. Z doświadczeniem chłopaka ucieczka nie zajmuje im wiele czasu, a Aladyn zabiera dziewczynę na herbatę w swoje ulubione miejsce. W związku z tym dziewczyna przedstawia się jako Dalia - służąca księżniczki Agryby. Gdy na miejscu pojawia się jednak kolejny zalotnik, niewątpliwie prawda musi wyjść na jaw. Dalia jest księżniczką Jasmine, a to przybrane imię należy jej służącej i najlepszej przyjaciółki. Tymczasem zaufany doradca sułtana, Jafar, planuje obalić obecną władzę przy użyciu magicznej lampy.

Gdzie obejrzeć Alladyn

Przede wszystkim jednym z najlepszych miejsc do obejrzenia filmu Aladyn jest nasza strona. Na szczególną prośbę użytkowników udostępniamy jedną z najchętniej oglądanych produkcji ostatnich lat! Czy jest ktoś, kto nie pamięta bajki o Aladynie? Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy wzbudzają w większości z nas sentymentalne odczucia, a Aladyn online jest doskonałą formą która stara się przenieść tą wzruszającą historię na ekrany dzisiejszego kina.

Pewnego wieczoru, po odrzuceniu oświadczyn księcia Andersa, Jasmine jest niespodziewanie odwiedzona przez Aladyna. Przybywa on, by zwrócić bransoletkę jej matki, którą ukradł Abu – małpa i przyjaciel złodziejaszka. W rezultacie wciąż myśli, że to Dalia i zostawia ją z obietnicą, że znów się spotkają. Zostaje jednak złapany przez strażników królewskich. Jafar podejrzewa, że tylko Aladyn może zdobyć magiczną lampę, manipuluje nim więc – oferuje bogactwo i rękę ukochanej księżniczki w zamian za pomoc w zdobyciu upragnionego przedmiotu. Aladyn cały film to wspaniała historia o miłości, której bohaterowie spełniają swoich marzeń wbrew wszelkim przeciwnościom losu. Niezmienną wartość, która wynika z opowieści niewątpliwie zrozumieją tak dorośli, jak i dzieci.

Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Aladyn
Tytuł Aladdin
IMDb Ranking 7.0 211,943 głosy
TMDb Rating 7.1 6,489 głosy
Udostępnij0

Tytuły, które mogą cię zainteresować

ParaNorman
Dlaczego on?
Straszny Film 5
Święta z widokiem
Pierwsza piątka
Przyczajony tygrys, ukryty smok: Miecz przeznaczenia
Zwyczajna dziewczyna
Gruby i chudszy
Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki
Opiekun
Jumanji: Przygoda w dżungli
Kim Kolwiek

Zostaw Komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Właśnie zarejestrował się użytkownik Kuba57
i zaczął oglądać film: 365dni. Życzymy miłego oglądania.
Właśnie zarejestrował się użytkownik Kuba57
i zaczął oglądać film: 365dni. Życzymy miłego oglądania.