What's happening?

Aktualnie ogląda: 314 osób
Mulan

Mulan CDA

2020USA115 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 Głosy

Mulan online

Mulan to amerykański dramat wojenny w reżyserii Niki Caro ze scenariuszem Elizabeth Martin, Ricka Jaffa, Lauren Hynek i Amandy Silver, wyprodukowany przez Walta Disneya. Film wiarygodnie oparto na chińskiej legendzie Hua Mulana. Niewątpliwie jest adaptacją animacji Disneya z 1998 roku o tej samej nazwie. W filmie występuje Liu Yifei, a także Donnie Yen, Jason Scott Lee, Yoson An, Gong Li i Jet Li w rolach drugoplanowych. Jaka jest fabuła dzieła, jakim bez wątpienia jest Mulan cały film?

Kiedy cesarz Chin wydaje dekret, że jeden człowiek na rodzinę musi służyć w Cesarskiej Armii Chińskiej, aby bronić kraju przed Hunami, Hua Mulan, najstarsza córka honorowego wojownika, wkracza na miejsce chorego ojca. Jest porywcza, zdeterminowana i szybka. Przebrana za mężczyznę, Hua Jun, jest testowana na każdym kroku, musi więc wykorzystać swoją najgłębszą siłę i prawdziwy potencjał, który w niej drzemie.
Film animowany Disneya z 1998 niewątpliwie podbił serca wielu ludzi wśród wszystkich grup wiekowych. Jego obecny odpowiednik jest duchowym spadkobiercą genialnej bajki, która niesie za sobą wiele wartości. To idealny film dla wszystkich fanów disneyowskich opowieści z morałem, które jednocześnie bawią i zmuszają do refleksji. Gdzie obejrzeć Mulan?

Gdzie obejrzeć Mulan

Jest kilka możliwości, a najpopularniejszymi z nich są niewątpliwie kino i internet. Ostatnio na naszej stronie umieściliśmy Mulan cały film dostępny do obejrzenia w wielu formatach i wysokiej jakości Full HD. Niedawno pojawiła się u nas nowa opcja – prawie wszystkie filmy dostępne już są w jakości Blu-Ray. Czy warto zainteresować się dziełem, jakim jest filmowy remake animacji Mulan?
Walt Disney Pictures wyraził zainteresowanie adaptacją na żywo filmu animowanego Mulan z 1998 roku. Pewny był udział międzynarodowej gwiazdy Zhang Ziyi, a w rezultacie reżyserem został Chuck Russell. Film pierwotnie planowano rozpocząć w październiku 2010 r. Anulowano go jednak i dopiero w 2015 r.

Hollywoodzki reporter poinformował, że Disney wznowił prace nad adaptacją filmu akcji z udziałem Chrisa Bendera i J. C. Spinka, a scenariusz napisali Elizabeth Martin i Lauren Hynek. Rok później głoszono, że Rick Jaffa i Amanda Silver przeredagowują scenariusz. Połączyli chińską balladę i film animowany z 1998 roku, czego efektem jest Mulan online – doskonała kombinacja obydwu źródeł.
Bajki Disneya niewątpliwie zyskały sobie wielu fanów na całym świecie. Z pewnością przedstawiają proste historie dla dzieci z ponadczasowym morałem. Próbę przeniesienia tego na obecny duży ekran z pewnością można uznać za jak najbardziej udaną.

Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Tytuł Mulan
IMDb Ranking 7,2 23,629 głosy

Reżyser

Niki Caro
Reżyser

Obsada

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Gong Li isXian Lang
Xian Lang
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou
Udostępnij0

Tytuły, które mogą cię zainteresować

Mustang z Dzikiej Doliny
Sprawa Honoru
The Last Word
Niebezpieczne zanurzenie
Powódź
Kapitan Phillips
Uczeń szatana
Kangur Jack
Shimmer Lake
Brooklyn
Domain
Inland Empire

Zostaw Komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Właśnie zarejestrował się użytkownik Kuba57
i zaczął oglądać film: 365dni. Życzymy miłego oglądania.
Właśnie zarejestrował się użytkownik Kuba57
i zaczął oglądać film: 365dni. Życzymy miłego oglądania.