What's happening?

Aktualnie ogląda: 253 osób
Polityka

Polityka CDA

2019Poland135 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 Głosy

Polityka online

Polityka to jeden z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich miesięcy! Reżyser Patryk Vega już dawno zasłynął z kontrowersyjnych produkcji, ujawniających prawdziwe zachowania służb i urzędników państwowych za kulisami. Do tej pory ograniczał się jednak przede wszystkim do policji i organizacji porządkowych. Tym razem sprawa wygląda zupełnie inaczej – Polityka cały film przedstawia losy polityków partii rządzącej przed wyborami do parlamentu. Z typową dla siebie bezkompromisowością Vega przedstawia obraz skorumpowanych polityków, którzy nie cofną się przed niczym by zdobyć władzę i pieniądze. Producenci filmu musieli się uporać z wieloma problemami tworzonymi przez obecne władze. Dzieło polskiego reżysera ostatecznie jednak pojawił się w kinach, a pokazany w nim materiał jest szokujący i niepokojąco realny.
Gdzie obejrzeć Polityka? Specjalnie dla Was postaraliśmy się, by ten nietuzinkowy film pojawił się w naszej kolekcji. Przekonaj się, jak naprawdę wygląda życie na najwyższych szczeblach władzy. Bohaterowie niejednokrotnie muszą działać bez skrupułów, by utrzymać swoje stanowiska i dochody. Choć produkcje Vegi wzbudzają kontrowersje od lat, takiego na naszych ekranach jeszcze nie było!

 

Gdzie obejrzeć Polityka

Być może masz dość płacenia za usługi streamingowe, z których tak naprawdę nie korzystasz. Może nie dały Ci tego, czego się spodziewałeś. Obejrzałeś już wszystko, co Cię interesowało na Netflixie lub HBO? U nas możesz znaleźć prawdziwe kinowe hity, których próżno szukać w wielu innych miejscach! Naszą misją jest udostępnianie użytkownikom jak największej bazy filmów z wielu gatunków i kategorii. Gdy otwieraliśmy nasz portal, postawiliśmy sobie za zadanie umożliwienia wszystkim chętnym nieskrępowanej niczym możliwości oglądania takich hitów, jak Polityka cały film.
Jeśli kochasz kinematografię tak jak my, nasza strona jest dla Ciebie idealnym miejscem. Popularne filmy i seriale powinny być dostępne dla każdego, nie tylko dla ludzi mających czas na chodzenie do kina. Dodatkowo wiąże się to z kosztami w postaci wysokich cen biletów, których można uniknąć dzięki naszej rozbudowanej bibliotece.
Na Waszą prośbę wrzuciliśmy Polityka online, film posiadający obecnie największy rozgłos w mediach. Jeśli jakiegoś tytułu brakuje w bazie lub spotkaliście się z innym problemem, napiszcie do nas! Staramy się na bieżąco aktualizować kolekcję filmów i naprawiać wszystkie błędy, dlatego odpowiemy na Twoje zgłoszenie tak szybko, jak to możliwe.

Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Tytuł Polityka
IMDb Ranking 3.6 647 głosy
TMDb Rating 4.2 18 głosy

Reżyser

Patryk Vega
Reżyser

Obsada

Iwona Bielska isKrystyna Pawlowicz
Krystyna Pawlowicz
Marcin Bosak isMateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki
Janusz Chabior isAntoni Macierewicz
Antoni Macierewicz
Andrzej Grabowski isJaroslaw Kaczynski
Jaroslaw Kaczynski
Ewa Kasprzyk isBeata Szydlo
Beata Szydlo
Antoni Królikowski isBartlomiej Misiewicz
Bartlomiej Misiewicz
Udostępnij0

Tytuły, które mogą cię zainteresować

Zwierzęta nocy
Złota dama
Listy z Iwo Jimy
Carrie
Stan niebłogosławiony
Priceless
Przełęcz ocalonych
Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks
Dom zbrodni
Rzeka tajemnic
Nieuchwytny Cel
Grzeczny i grzeszny

Zostaw Komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Właśnie zarejestrował się użytkownik Kuba57
i zaczął oglądać film: 365dni. Życzymy miłego oglądania.
Właśnie zarejestrował się użytkownik Kuba57
i zaczął oglądać film: 365dni. Życzymy miłego oglądania.