Wataha

Wataha

Twoja ocena: 0
9 1 Głosy

Sezony i Odcinki

1Sezon 1 2014
2Sezon 2 2017
3Sezon 3 2019

Twórca

Obsada

Leszek Lichota isWiktor Rebrow
Wiktor Rebrow
Aleksandra Popławska isProkurator Iga Dobosz
Prokurator Iga Dobosz
Bartłomiej Topa isAdam 'Grzywa' Grzywaczewski
Adam 'Grzywa' Grzywaczewski
Magdalena Popławska isNatalia Tatarkiewicz
Natalia Tatarkiewicz
Andrzej Zieliński isKomendant Konrad Markowski
Komendant Konrad Markowski
Dagmara Bąk isAga Malek
Aga Malek

Video trailer

Wataha wszystkie odcinki

Wataha to polski serial opowiadający o często niełatwej pracy Straży Granicznej. Miejsce akcji to nasze rodzime Bieszczady – pogranicze Polski, Ukrainy i Słowacji. Miejsce to bez wątpienia nie jest łatwym posterunkiem dla odważnych strażników, którzy zdecydowali się za wszelką cenę walczyć z przestępczością na granicy. Główni bohaterowie serialu Wataha online to zbiór ciekawych osobowości, a każdy z nich – choć działają wspólnie – realizuje również swoje własne cele. Prokurator Iga Dobosz prowadzi śledztwo w sprawie straszliwej zbrodni, która miała miejsce niedaleko granicy. Markowski jest dowódcą całego przyczółku Straży Granicznej, który zyskał szacunek rządząc mądrą, ale i niewątpliwie twardą ręką. Pewien przestępca ukrywa się w niedostępnych górach i każdego dnia stara się przeżyć w nieprzyjaznym środowisku. W jego towarzystwie pojawia się Alsu, imigrantka bez prawa pobytu. Reżyserią zajęli się Kasia Adamik i Michał Gazda. Obsada to Leszek Lichota, Andrzej Zieliński, Aleksandra Poprawka, Dagmara Bąk i wielu innych znanych i utalentowanych aktorów. Gdzie obejrzeć Wataha? Serial jest w całości dostępny w sieci, a jednym z miejsc, gdzie można się z nim zapoznać, jest prowadzona przez nas strona.

 

Wataha cda

Wataha to serial przedstawiający historię Straży Granicznej na granicy polsko-ukraińskiej. Jest to jedna z najniebezpieczniejszych granic w tej części Europy. Wiedzie przez nią wiele kanałów przerzutowych z Azji. Przemytnicy każdego dnia starają się przetransportować nie tylko nielegalne przedmioty, ale często nawet i ludzi. To opowieść o strażnikach, którzy nie cofną się przed niczym, by zaprowadzić sprawiedliwość na swoim posterunku. Bardzo często wymaga to jednak niemałych poświęceń Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie odcinki Wataha na naszej stronie, skorzystaj z oferowanej przez nas biblioteki filmów i seriali. Staramy się codziennie udostępniać najnowsze hity zarówno polskie, jak i zagraniczne. Wataha jest jednym z nowszych seriali, które włączyliśmy do swojego repertuaru.
Na Waszą prośbę ostatnimi czasy wrzucamy wiele dzieł polskiej kinematografii. Trzeba jej przyznać, że niewątpliwie w pewnych kwestiach nie ma sobie równych. Takie seriale, jak Wataha online, od dawna przyciągają do nas wielu widzów, którzy potem zostają już na stałe. Obecnie możesz obejrzeć ten oraz inne udostępnione przez nas produkcje w formacie Blu-Ray lub Full HD, a także niższych rozdzielczościach. Nasz odtwarzacz bez wątpienia dostosowuje się do prędkości Twojego łącza i samodzielnie dobiera odpowiednią rozdzielczość.

Wataha
Wataha
Wataha
Tytuł Wataha
TMDb Rating 7.5 21 głosy
Data premiery 2014
Ostatni Odcinek 2020
Sezony 3
Odcinki 18
Average Duration 40 minutes
Udostępnij0

Tytuły, które mogą cię zainteresować

Nisser
Sex Education
Zaginiony symbol
WandaVision
Wiedźmin
Koło czasu
Marry Me, Marry You
Dexter: New Blood
I Am…
Pamiętniki Wampirów
Bastion
The 100

Zostaw Komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published